Spotkanie Norwich vs Sheffield Wednesday zakończone wynikiem 3-1

W poniedziałkowy wieczór na stadionie Carrow Road odbył się mecz pomiędzy drużynami Norwich i Sheffield Wednesday. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy, po zaciętej rywalizacji w pierwszej połowie, która zakończyła się wynikiem 1-1. Mecz ten odbył się w ramach 21. kolejki ligi Championship.

Mecz pomiędzy Norwich a Sheffield Wednesday

Dnia 13 grudnia 2023 roku na stadionie Carrow Road w ramach 21. kolejki ligi Championship odbył się mecz pomiędzy drużynami Norwich i Sheffield Wednesday. Gospodarze wygrali to spotkanie z wynikiem 3-1.

Relacja z meczu

Wieczór na Carrow Road zapowiadał się obiecująco. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu drużyn głośno dopingowali swoje zespoły, tworząc niesamowite widowisko. Sędzią głównym tego spotkania był Leigh Doughty, który zyskał uznanie za skuteczne prowadzenie meczu.

Po pierwszym gwizdku sędziego drużyny ruszyły pełne zaangażowania. W 7. minucie Borja Sainz otworzył wynik meczu, strzelając bramkę dla Norwich po asyście K. McLeana. Jednak Sheffield Wednesday odpowiedziało szybko, wyrównując wynik po bramce zdobytej przez B. Cadamarteriego w 32. minucie.

Po przerwie Norwich ponownie objęło prowadzenie, tym razem za sprawą A. Barnesa, który strzelił gola w 48. minucie. Gospodarze kontynuowali nacisk na bramkę gości, co zaowocowało trzecią bramką zdobytą przez J. Rowe w 72. minucie, po asyście D. Giannoulisa.

Mecz nie obył się bez kartek. Kellen Fisher otrzymał żółtą kartkę w 30. minucie, natomiast Liam Palmer z Sheffield Wednesday został ukarany w 42. minucie. Czerwone kartki nie zostały przyznane żadnej z drużyn.

Po końcowym gwizdku kibice Norwich cieszyli się z zasłużonej wygranej swojej drużyny. Najbliższe mecze dla Norwich to rywalizacja z Huddersfield, West Brom i Millwall, natomiast Sheffield Wednesday zmierzy się z Cardiff i Coventry.