Spotkanie Burnley - Norwich dnia 2021-10-02 14:00 na stadionie Turf Moor - 0-0

Burnley - Norwich 0-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Burnley a Norwich zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2021-10-02 14:00 na stadionie Turf Moor odbył się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Burnley i Norwich.

Gole strzelali:

Żółte kartki Burnley: J. Tarkowski 11' C. Wood 24' M. Lowton 25' J. Brownhill 33' J. Rodriguez 49'

Żółte kartki Norwich: M. Normann 27' M. J. Aarons 74'

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Norwich:

Główny sędzia spotkania - K. Friend. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Burnley stawi czoła Manchester City, następne spotkania z drużynami Southampton i Tottenham. Kolejno natomiast Norwich z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani fani śledzą niezwykle fascynujące poczynania w lidze Premier League. Liczące się futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak J. Tarkowski M. Normann raz za razem zapewniają wyśmienitym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Interesujące zmagania pomiędzy piłkarzami są nader zajadłe, niezwykle rzadko bywa, iż są to widowiska nie warte uwagi. Obserwujemy wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne faule kończące się żółtym kartonikiem, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych orazprzeglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Burnley oraz Norwich jak ich udział w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Turf Moor.