Norwich vs Millwall, wynik spotkania - 2-0

W dniu 2022-08-19 19:00 na obiekcie sportowym Carrow Road odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki Regular Season - 5. Zmierzyły się ze sobą Norwich oraz Millwall.

Pierwsza połowa meczu między Norwich a Millwall zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: J. Sargent 50' 1-0 D. Sinani J. Sargent 75' 2-0 K. Dowell

Żółte kartki Norwich: Liam Gibbs 84' Tim Krul 90'

Żółte kartki Millwall: George Saville 19' George Honeyman 66'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Millwall:

Główny sędzia meczu - Robert Jones, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Norwich stawi czoła Burnley, następne spotkania z drużynami Bristol City oraz Hull City. Kolejno natomiast Millwall z Sunderland. Następne mecze zagra z drużynami QPR oraz Coventry.

Liczna grupa kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi ekscytujące poczynania ligi Championship. Liczące się piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak Liam Gibbs George Saville niejednokrotnie zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między drużynami są zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się definitywnie, iż mecze nudzą. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych, oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Norwich i Millwall jak ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Carrow Road.