Spotkanie QPR - Norwich, wynik końcowy 1-1

QPR - Norwich 1-1. W dniu 2023-04-19 18:45 na obiekcie sportowym Loftus Road odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 43 pomiędzy QPR a Norwich.

Pierwsza część spotkania między QPR oraz Norwich zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: L. Dykes 9' 1-0 I. Chair A. Idah 46' 1-1

Żółte kartki QPR: Lyndon Dykes 30' Jimmy Dunne 41' Ilias Chair 55' Chris Martin 76' Luke Amos 90'

Żółte kartki Norwich: Andrew Omobamidele 19' Onel Hernández 22'

Czerwone kartki QPR:

Czerwone kartki Norwich:

Główny sędzia meczu - Keith Stroud, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu QPR zmierzy się już z Stoke City, następne spotkania z drużynami Bristol City oraz West Brom a Norwich z Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi starcia, które startują w lidze Championship. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Lyndon Dykes Andrew Omobamidele niejednokrotnie zaserwowały wyborowym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Walki między drużynami piłkarskimi bywają nieustępliwe, nie często okazuje się, że są to spotkania usypiające. Stale zdarzają się przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje na faul, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych, przeglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. QPR oraz Norwich jak ich udział w Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Loftus Road.