Mecz Norwich - Aston Villa zakończony wynikiem 0-2 na stadionie Carrow Road

Norwich - Aston Villa, wynik końcowy 0-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Norwich a Aston Villa zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2021-12-14 19:45 na obiekcie sportowym Carrow Road rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki - 17 pomiędzy Norwich a Aston Villa.

Gole strzelali: J. Ramsey 34' 0-1 O. Watkins O. Watkins 87' 0-2 Carney Chukwuemeka

Żółte kartki Norwich: Max Aarons 46' Sam Byram 55' Brandon Williams 64'

Żółte kartki Aston Villa: Ezri Konsa 49'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Aston Villa:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Norwich stanie naprzeciw Arsenal, następne spotkania z drużynami Crystal Palace oraz Leicester natomiast Aston Villa podejmie Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Leeds oraz Brentford.

Oddani fani piłki nożnej śledzą ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Uzdolnione zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak Max Aarons Ezri Konsa nieustannie sprawiają wyborowym entuzjastom piłki nożnej wiele niezapomnianych przeżyć. Walki pomiędzy graczami są bardzo zajadłe, nie często okazuje się jednoznacznie, że są to zmagania nudne. Trafiamy na ostre sytuacje na faul, wyśmienite gole i asysty zapewniające smaczku całemu widowisku. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich,oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Norwich oraz Aston Villa jak ich udział w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Carrow Road.