Dnia 2022-05-22 15:00 miał miejsce mecz Norwich - Tottenham - wynik 0-5

Norwich - Tottenham, wynik 0-5.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Norwich i Tottenham zakończyła się 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-5.

W dniu 2022-05-22 15:00 na stadionie Carrow Road rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 38. Zmierzyły się Norwich i Tottenham.

Gole strzelali: D. Kulusevski 16' 0-1 R. Bentancur H. Kane 32' 0-2 R. Bentancur D. Kulusevski 64' 0-3 H. Kane Son Heung-Min 70' 0-4 Lucas Moura Son Heung-Min 75' 0-5

Żółte kartki Norwich: Sam Byram 15' Mathias Normann 31' Tony Springett 74'

Żółte kartki Tottenham: Heung-min Son 85'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Tottenham:

Główny arbiter meczu to Chris Kavanagh, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Norwich stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Tottenham z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni kibice futbolu śledzą poczynania w lidze Premier League. Mocne drużyny piłkarskie i piłkarze jak Sam Byram Heung-min Son nieustannie zapewniają pierwszorzędnym sympatykom wiele przeżyć. Często obserwujemy nieczyste sytuacje na faul, książkowe asysty czy bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się zagorzałe, rzadko okazuje się, że potyczki męczą fana. To też warto śledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Norwich i Tottenham jak ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Carrow Road.