Spotkanie Cardiff vs Norwich, wynik końcowy 1-0

W dniu 2022-07-30 14:00 na stadionie Cardiff City Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 1 pomiędzy Cardiff a Norwich.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Cardiff a Norwich zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: R. Sawyers 49' 1-0 C. O'Dowda

Żółte kartki Cardiff: Cédric Kipré 44' Callum O'Dowda 54' Joe Ralls 68' Andy Rinomhota 69' Perry Ng 69' Perry Ng 73'

Żółte kartki Norwich: Grant Hanley 68' Grant Hanley 85'

Czerwone kartki Cardiff: Perry Ng 73'

Czerwone kartki Norwich: Grant Hanley 85'

Główny arbiter meczu to Tim Robinson, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Cardiff zmierzy się już z Portsmouth, następne spotkania z drużynami Birmingham oraz West Brom. Kolejno natomiast Norwich podejmie Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Hull City oraz Huddersfield.

Oddani kibice futbolu z zaangażowaniem śledzą poczynania, które startują w lidze Championship. Złożone z zdolnych obrońców/napastników piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Cédric Kipré Grant Hanley niejednokrotnie zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Stale natrafiamy na bezlitosne faule zakończone żółtym kartonikiem, książkowe bramki i asysty gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy graczami okazują się zajadłe, nie często bywa, że potyczki przynudzają. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Championship. Udział takich zespołów jak Cardiff oraz Norwich w lidze Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Cardiff City Stadium.