Spotkanie Norwich kontra Wigan dnia 2022-08-06 11:30 - 1-1

Norwich kontra Wigan 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Norwich oraz Wigan zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-08-06 11:30 na stadionie Carrow Road odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 2. Na przeciw siebie stanęły Norwich oraz Wigan.

Gole strzelali: J. McClean 29' 0-1 W. Keane M. Aarons 62' 1-1 M. Rashica

Żółte kartki Norwich:

Żółte kartki Wigan: Max Power 45' Ben Amos 90' Ryan Nyambe 90' Thelo Aasgaard 90'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Wigan:

Główny arbiter spotkania - Matt Donohue, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Norwich stanie naprzeciw Birmingham, następne spotkania z drużynami Hull City oraz Huddersfield. Kolejno natomiast Wigan zmierzy się z Fleetwood Town. Następne mecze zagra z drużynami Bristol City oraz Coventry.

Liczni fani z zaangażowaniem śledzą fascynujące poczynania, które dotyczą ligi Championship. Liczące się zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak Max Power raz za razem zapewniają pierwszorzędnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy spektakularne gole czy asysty, brutalne sytuacje na faul gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Walki między drużynami bywają bardzo zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, iż są to potyczki nużące. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze futbolowe znanej ligi Championship. Uczestnictwo takich zespołów jak Norwich oraz Wigan z ligi Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Carrow Road.