Na stadionie Carrow Road dnia 2021-10-16 14:00 miało miejsce spotkanie Norwich - Brighton zakończone wynikiem 0-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Norwich a Brighton zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

W dniu 2021-10-16 14:00 na obiekcie sportowym Carrow Road odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Norwich i Brighton.

Gole strzelali:

Żółte kartki Norwich: Ozan Kabak 30' Dimitrios Giannoulis 50' Teemu Pukki 75'

Żółte kartki Brighton: Joël Veltman 15' Adam Lallana 24' Marc Cucurella 41' Dan Burn 90' Shane Duffy 90'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Brighton:

Główny arbiter spotkania - Peter Bankes, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Norwich stanie naprzeciw Chelsea, następne spotkania z drużynami Leeds i Brentford. Kolejno natomiast Brighton z Manchester City. Następne mecze zagra z drużynami Leicester i Liverpool.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice piłki nożnej śledzą potyczki ligi Premier League. Złożone z uzdolnionych obrońców i napastników futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak Ozan Kabak Joël Veltman stale zapewniają wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Regularnie obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, widowiskowe asysty oraz gole zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Interesujące potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są zaciekłe, nie często zdarza się definitywnie, że widowiska nas nudzą. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Udział takich zespołów jak Norwich i Brighton w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Carrow Road.