Spotkanie Leeds kontra Norwich na stadionie Elland Road - końcowy wynik 1-0

Wczorajszy mecz Championship pomiędzy drużynami Leeds i Norwich zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0. Spotkanie odbyło się na stadionie Elland Road, a jedynego gola zdobył Patrick Bamford w pierwszej połowie. Dzięki temu zwycięstwu Leeds umocniło swoją pozycję w tabeli, natomiast Norwich nadal szuka formy, by powrócić do walki o awans do Premier League.

Relacja z meczu piłki nożnej: Leeds vs Norwich

Dzisiejszego wieczoru na stadionie Elland Road odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Leeds United i Norwich City w ramach 29. kolejki Championship. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0.

W 16. minucie Patrick Bamford wpisał się na listę strzelców, wykorzystując asystę od Dan Jamesa, co zapewniło Leeds prowadzenie 1-0 już w pierwszej połowie.

Spotkanie było pełne emocji, a zawodnicy obu drużyn nie szczędzili sił na boisku. Gospodarze zebrały jedną żółtą kartkę, którą otrzymał Junior Firpo w 69. minucie. Natomiast zawodnicy Norwich również byli karani, a żółte kartki otrzymali Ben Gibson (44') oraz Dimitrios Giannoulis (47').

W drugiej połowie nie padły już żadne bramki, jednak emocje sięgały zenitu. Ostatecznie żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki, co pozwoliło zakończyć mecz w pełnym składzie.

Leeds United wywalczyli ważne trzy punkty, co pozwoli im wspiąć się w tabeli Championship. Ich najbliższe spotkania to starcia z zespołami Bristol City, Rotherham oraz Swansea. Z kolei Norwich City będzie zmierzyć się z drużynami Coventry oraz QPR.