Watford - Norwich, wynik meczu: 3-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Watford i Norwich dostarczył kibicom pełnego emocji widowiska. Spotkanie, które odbyło się na stadionie Vicarage Road, zakończyło się wynikiem 3-2 na korzyść gospodarzy, a wynik na przerwę wskazywał remis 2-2. To barwna rywalizacja miała miejsce w ramach 18. kolejki Championship i pozostawiła kibiców w napięciu do samego końca.

Emocjonujący mecz na Vicarage Road

W sobotę wieczorem na stadionie Vicarage Road w ramach 18. kolejki Championship odbyło się spotkanie pomiędzy drużyną gospodarzy, Watford, a gośćmi z Norwich. Mecz rozpoczął się o godzinie 20:00, a atmosfera na stadionie była niesamowita, wypełniona wiernymi kibicami obu drużyn.

Sędzią głównym spotkania był Simon Hooper, a obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry, co przekładało się na emocjonujące wydarzenia na boisku.

Relacja z meczu

3. minuta: Gol! D. Batth wprowadza Norwich w prowadzenie po asyście Gabriela Sary.

12. minuta: Gol! Hwang Ui-Jo podwyższa prowadzenie dla gości. Watford znajduje się w trudnej sytuacji.

18. minuta: Pierwsza żółta kartka dla gospodarzy - Jake Livermore.

30. minuta: Gol! I. Koné daje Watford szansę na odrobienie strat.

33. minuta: Gol! M. Rajović wyrównuje stan meczu na 2-2. Atmosfera na stadionie jest niesamowita!

35. minuta: Jack Stacey otrzymuje żółtą kartkę dla Norwich.

64. minuta: Shane Duffy otrzymuje żółtą kartkę dla Norwich.

77. minuta: Gol! Y. Asprilla zdobywa bramkę dającą prowadzenie Watford!

90. minuta: Norwich otrzymuje dwie żółte kartki - Dimitrios Giannoulis i Borja Sainz, co odbiera im szansę na odrobienie strat w końcówce meczu.

Mecz kończy się wynikiem 3-2 na korzyść Watford, co wywołuje ekscytację wśród kibiców. Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry, co sprawiło, że spotkanie było niezwykle emocjonujące do samego końca.

Następne mecze dla Watford to starcia z Southampton, Ipswich oraz Preston, podczas gdy Norwich zmierzy się z Preston, Sheffield Wednesday oraz Heerenveen. Mamy nadzieję, że emocje z tego meczu przeniosą się na kolejne spotkania obu drużyn.