Spotkanie między Stoke City i Norwich zakończone wynikiem 0-0 dnia 2023-03-18 15:00 na stadionie bet365 Stadium

Dnia 2023-03-18 15:00 na stadionie bet365 Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 38. Zmierzyły się ze sobą Stoke City i Norwich.

Pierwsza połowa spotkania między Stoke City a Norwich zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Stoke City: Ben Wilmot 17' Ben Pearson 52'

Żółte kartki Norwich:

Czerwone kartki Stoke City:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był David Webb, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu Stoke City zmierzy się już z Coventry, następne spotkania z drużynami Bristol City i Birmingham. Kolejno natomiast Norwich z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i Rotherham.

Dzisiaj liczni kibice śledzą pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze Championship. Utalentowane piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Ben Wilmot wielokrotnie zapewniły kapitalnym sympatykom wiele przeżyć. Walki między piłkarzami ligowymi zdarzają się zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się definitywnie, że są to mecze nużące. Zdarzają się widowiskowe bramki i asysty, nieczyste faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego fana, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej ligi Championship i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Stoke City oraz Norwich w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, bet365 Stadium.