Spotkanie Norwich kontra Middlesbrough zakończone wynikiem 1-2

Norwich kontra Middlesbrough 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Norwich a Middlesbrough wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-11-12 15:00 na stadionie Carrow Road odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki Regular Season - 21. Na przeciw siebie stanęły Norwich oraz Middlesbrough.

Gole strzelali: J. Sargent 7' 1-0 K. McLean R. McGree 64' 1-1 M. Forss M. Crooks 90' 1-2 C. Akpom

Żółte kartki Norwich: Isaac Hayden 59'

Żółte kartki Middlesbrough: Darragh Lenihan 22' Marcus Forss 41'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Middlesbrough:

Główny arbiter meczu - Leigh Doughty, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Norwich zmierzy się już z Swansea, następne spotkania z drużynami Blackburn oraz Luton a Middlesbrough z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Burnley oraz Wigan.

Mnóstwo fanów futbolu śledzi ciekawe poczynania w lidze Championship. Utalentowane zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak Isaac Hayden Darragh Lenihan wielokrotnie gwarantują wyborowym entuzjastom piłki nożnej wiele przeżyć. Ustawicznie obserwujemy wspaniałe bramki oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, które gwarantują wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Cieszące oko zmagania między zawodnikami są niezwykle bezkompromisowe, nie często okazuje się jednoznacznie, że spotkania nudzą fana. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi Championship oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Norwich i Middlesbrough z ligi Championship gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Carrow Road.