Brentford - Norwich, wynik spotkania 1-2

Brentford - Norwich, wynik końcowy 1-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Brentford a Norwich wynik to 0-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2021-11-06 15:00 na stadionie Brentford Community Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 11 pomiędzy Brentford a Norwich.

Gole strzelali: M. Normann 6' 0-1 T. Pukki 29' 0-2 R. Henry 60' 1-2 S. Ghoddos

Żółte kartki Brentford: Ivan Toney 4' Charlie Goode 28'

Żółte kartki Norwich: Mathias Normann 32' Andrew Omobamidele 52' Max Aarons 90'

Czerwone kartki Brentford:

Czerwone kartki Norwich:

Główny arbiter meczu - Jarred Gillett, Australia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Brentford stawi czoła Newcastle, następne spotkania z drużynami Everton i Tottenham. Kolejno natomiast Norwich podejmie Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Wolves i Newcastle.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni fani futbolu z entuzjazmem śledzą poczynania, które tyczą się ligi Premier League. Interesujące drużyny piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak Ivan Toney Mathias Normann nieustannie gwarantują wyśmienitym sympatykom mnóstwo wrażeń. Zmagania pomiędzy piłkarzami bywają nader nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż zmagania nie są warte uwagi. Trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, przechodzące do historii asysty oraz bramki dodające wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. To też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Brentford oraz Norwich w lidze Premier League zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Brentford Community Stadium.