Spotkanie Norwich - Leeds zakończone wynikiem 1-2

W dniu 2021-10-31 14:00 na obiekcie sportowym Carrow Road rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 10 pomiędzy Norwich a Leeds.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Norwich oraz Leeds wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: Raphinha 56' 0-1 D. James A. Omobamidele 58' 1-1 M. Rashica Rodrigo 60' 1-2 K. Phillips

Żółte kartki Norwich: Kenny McLean 46'

Żółte kartki Leeds: Rodrigo 32' Jack Harrison 44' Jamie Shackleton 67' Cody Drameh 79'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Leeds:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Norwich stanie naprzeciw Brentford, następne spotkania z drużynami Southampton i Wolves. Kolejno natomiast Leeds z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham i Brighton.

Liczni kibice śledzą starcia w lidze Premier League. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak Kenny McLean Rodrigo niejednokrotnie zapewniły pierwszorzędnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Niesamowite walki pomiędzy graczami zdarzają się nader bezkompromisowe, rzadko okazuje się ostatecznie, że spotkania męczą kibica. Systematycznie natrafiamy na bezlitosne faule, wyjątkowe gole czy asysty dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich zespołów jak Norwich oraz Leeds z ligi Premier League gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Carrow Road.