Mecz między Burnley oraz Norwich zakończony wynikiem 1-0 dnia 2022-10-25 19:00

Po pierwszej połowie spotkania między Burnley i Norwich wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-10-25 19:00 na obiekcie sportowym Turf Moor odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Burnley oraz Norwich.

Gole strzelali: J. Rodríguez 82' 1-0

Żółte kartki Burnley: Jay Rodriguez 38' Nathan Tella 58' Jack Cork 77'

Żółte kartki Norwich: Max Aarons 21' Isaac Hayden 27' Grant Hanley 58'

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Norwich:

Główny arbiter spotkania - Tony Harrington, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Burnley zmierzy się już z Rotherham, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd oraz Crawley Town a Norwich zmierzy się z QPR. Następne mecze zagra z drużynami Rotherham oraz Middlesbrough.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze jak Jay Rodriguez Max Aarons nieprzerwanie zapewniają wyborowym miłośnikom piłki nożnej wiele niesamowitych przeżyć. Nieprzerwanie natrafiamy na niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania między piłkarzami bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że spotkania nudzą fana. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Championship. Burnley i Norwich oraz ich udział w Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Turf Moor.