Reading - Norwich, wynik meczu - 1-1

Reading - Norwich wynik 1-1. W dniu 2022-10-04 19:00 na obiekcie sportowym Select Car Leasing Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 13. Zmierzyły się Reading i Norwich.

Pierwsza połowa meczu między Reading a Norwich zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: G. Hanley 50' 0-1 J. Sargent J. Hendrick 60' 1-1

Żółte kartki Reading: Sam Hutchinson 11' Thomas Ince 24' Junior Hoilett 86'

Żółte kartki Norwich: Andrew Omobamidele 83'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Darren Bond, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Reading stawi czoła West Brom, następne spotkania z drużynami Swansea i Bristol City. Kolejno natomiast Norwich zmierzy się z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Luton i Sheffield Utd.

Dzisiaj oddani fani śledzą starcia, które odbywają się w lidze Championship. Utalentowane futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak przykładowo Sam Hutchinson Andrew Omobamidele nieraz zaserwowały wyśmienitym fanom wiele emocji. Obserwujemy przepiękne gole czy asysty, bezwzględne faule, które dodają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę zmagania między graczami okazują się zajadłe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, iż są to potyczki nie warte uwagi. Dlatego też warto oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Reading oraz Norwich oraz ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Select Car Leasing Stadium.