Mecz Norwich - Stoke City zakończony wynikiem 3-1

Norwich - Stoke City 3-1.

Pierwsza część spotkania między Norwich oraz Stoke City zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Dnia 2022-10-29 14:00 na stadionie Carrow Road odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Norwich oraz Stoke City.

Gole strzelali: A. Ramsey 38' 1-0 A. Ramsey 71' 2-0 T. Pukki Gabriel Sara 77' 3-0 N. Powell 90' 3-1

Żółte kartki Norwich: Kieran Dowell 19' Onel Hernández 45' Sam McCallum 59' Isaac Hayden 62' Sam Byram 66' Grant Hanley 87'

Żółte kartki Stoke City: Dwight Gayle 32' Josh Laurent 82'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Stoke City:

Główny arbiter meczu to Keith Stroud, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Norwich zmierzy się już z QPR, następne spotkania z drużynami Rotherham oraz Middlesbrough a Stoke City podejmie Wigan. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham oraz Luton.

Dzisiaj mnóstwo kibiców śledzi ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi Championship. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak Kieran Dowell Dwight Gayle bardzo często zapewniły wyborowym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Walki między piłkarzami ligowymi okazują się zajadłe, rzadko okazuje się koniec końców, że są to mecze drętwe. Zdarzają się przechodzące do historii asysty czy gole, bezlitosne sytuacje na faul, które gwarantują niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Z tego powodu warto przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Norwich oraz Stoke City w lidze Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Carrow Road.