Mecz Norwich vs Manchester United, wynik 0-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Norwich i Manchester United zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2021-12-11 17:30 na stadionie Carrow Road rozegrał się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 16 pomiędzy Norwich a Manchester United.

Gole strzelali: Cristiano Ronaldo 75' 0-1

Żółte kartki Norwich: Pierre Lees Melou 90'

Żółte kartki Manchester United: Diogo Dalot 77'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Manchester United:

Sędzią głównym tego spotkania był England Darren, England. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Norwich stawi czoła Aston Villa, następne spotkania z drużynami West Ham oraz Arsenal. Kolejno natomiast Manchester United z Brentford. Następne mecze zagra z drużynami Brighton oraz Newcastle.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą ekscytujące poczynania w lidze Premier League. Interesujące futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Pierre Lees Melou Diogo Dalot częstokroć zapewniły kapitalnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się nieczyste sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają smaczku całemu widowisku. Walki pomiędzy zawodnikami okazują się bardzo zażarte, niezwykle rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to spotkania nudne. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Premier League oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Norwich i Manchester United w lidze Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Carrow Road.