Mecz Rotherham vs Norwich zakończony wynikiem 2-1 na stadionie AESSEAL New York Stadium dnia 2023-09-02 14:00

Dnia 2023-09-02 14:00 na stadionie AESSEAL New York Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 5 pomiędzy Rotherham a Norwich.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Rotherham a Norwich wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: D. Lembikisa 22' 1-0 F. Onyedinma J. Hugill 40' 2-0 Cafú C. Fassnacht 50' 2-1 J. Rowe

Żółte kartki Rotherham: Jordan Hugill 36' Oliver Rathbone 45'

Żółte kartki Norwich: Jack Stacey 43'

Czerwone kartki Rotherham:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Samuel Barrott, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Rotherham stawi czoła Huddersfield, następne spotkania z drużynami Millwall i Preston natomiast Norwich podejmie Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Leicester i Plymouth.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą potyczki w lidze Championship. Mocne drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak m.in. Jordan Hugill Jack Stacey systematycznie sprawiają pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Przyciągające uwagę walki pomiędzy drużynami są niezwykle zażarte, niezwykle rzadko zdarza się, że są to potyczki nudne. Bardzo często natrafiamy na wyjątkowe gole oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Rotherham oraz Norwich i ich udział w Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak AESSEAL New York Stadium.