Dnia 2022-02-09 19:45 odbyło się spotkanie Norwich vs Crystal Palace zakończone wynikiem 1-1

 

Pierwsza połowa meczu między Norwich a Crystal Palace zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-02-09 19:45 na stadionie Carrow Road odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 24 pomiędzy Norwich a Crystal Palace.

Gole strzelali: T. Pukki 1' 1-0 A. Idah W. Zaha 60' 1-1 M. Olise

Żółte kartki Norwich: Brandon Williams 54'

Żółte kartki Crystal Palace: Jean-Philippe Mateta 75' Conor Gallagher 83'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Crystal Palace:

Główny arbiter meczu to Paul Tierney, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Norwich stanie naprzeciw Liverpool, następne spotkania z drużynami Southampton oraz Liverpool. Kolejno natomiast Crystal Palace podejmie Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Watford oraz Burnley.

Coraz częściej zauważamy, że kibice śledzą starcia, które tyczą się ligi Premier League. Składające się z zdolnych graczy piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Brandon Williams Jean-Philippe Mateta często zapewniły swoim wiernym fanom mnóstwo emocji. Zapadające w pamięć zmagania między graczami bywają bardzo zajadłe, bardzo rzadko okazuje się definitywnie, że są to mecze nie warte uwagi. Natrafiamy na nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, wyjątkowe gole czy asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Premier League oraz śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Norwich i Crystal Palace oraz ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Carrow Road.