Na stadionie Carrow Road miał miejsce mecz Norwich - Sunderland - końcowy wynik 0-1

W dniu 2023-03-12 12:00 na stadionie Carrow Road rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 36 pomiędzy Norwich a Sunderland.

Pierwsza część spotkania między Norwich oraz Sunderland zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: Abdoullah Ba 15' 0-1 Joe Gelhardt

Żółte kartki Norwich: Teemu Pukki 32' Marcelino Nú?ez 50'

Żółte kartki Sunderland: Daniel Neil 62' Trai Hume 64' Danny Batth 71' Lynden Gooch 85' Pierre Ekwah 90'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Sunderland:

Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Norwich zmierzy się już z Huddersfield, następne spotkania z drużynami Stoke City oraz Sheffield Utd. Kolejno natomiast Sunderland z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Luton oraz Burnley.

Bardzo często liczni fani z entuzjazmem śledzą potyczki w lidze Championship. Liczące się futbolowe drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak Teemu Pukki Daniel Neil nierzadko zapewniły pierwszorzędnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę zmagania między drużynami piłkarskimi są niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko bywa, iż mecze przynudzają. Stale trafiamy na idealne bramki czy asysty, nieczyste faule kończące się czerwoną kartką dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Championship oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Norwich oraz Sunderland jak ich udział w Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Carrow Road.