Dnia 2023-12-29 19:45 odbyło się spotkanie Millwall vs Norwich: końcowy wynik 1-0

Mecz pomiędzy drużynami Millwall i Norwich zakończył się wynikiem 1-0. Spotkanie odbyło się w ramach 25. kolejki ligi Championship na stadionie The Den. Wynik na przerwę to 1-0, a jedynego gola strzelił zawodnik drużyny gospodarzy. więcej szczegółów w relacji poniżej.

Mecz piłki nożnej: Millwall vs Norwich

Dziś na stadionie The Den odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Millwall i Norwich. Spotkanie odbyło się w ramach 25. kolejki Championship. Gospodarze wygrali ten pojedynek 1-0, a jedyną bramkę zdobył T. Bradshaw w 18. minucie meczu, z asystą B. Norton-Cuffy.

Mecz rozpoczął się o godzinie 19:45 i od samego początku dostarczał wielu emocji dla kibiców obu drużyn. Sędzią głównym tego spotkania był Dean Whitestone z Anglii.

Relacja z meczu

Atmosfera na stadionie była niesamowita. Kibice zarówno Millwall, jak i Norwich, dopingowali swoje drużyny przez cały czas. Zaraz po pierwszym gwizdku sędziego obie drużyny ruszyły do walki z determinacją w oczach.

W 18. minucie meczu Millwall objął prowadzenie po pięknej akcji, w której T. Bradshaw wykorzystał asystę B. Norton-Cuffy i skierował piłkę do bramki rywali, dając tym samym prowadzenie swojej drużynie.

W drugiej połowie emocje sięgnęły zenitu, kiedy sędzia pokazał kilka żółtych kartek zawodnikom obu drużyn. Gospodarze otrzymali żółte kartki kolejno dla Jake'a Coopera w 61. minucie, George'a Honeymana w 81. minucie, Ryana Leonarda oraz Duncana Watmore'a, którzy otrzymali kartki w doliczonym czasie gry. Z kolei zawodnicy Norwich, Ashley Barnes, Kenny McLean, Josh Sargent, Adam Idah oraz Marcelino Núñez również zostali ukarani żółtymi kartkami przez sędziego.

W końcówce meczu emocje sięgnęły zenitu, kiedy to George Saville z drużyny Millwall został ukarany czerwoną kartką w 88. minucie, pozostawiając swoją drużynę w osamotnieniu na boisku. Mimo to, Gospodarze zdołali obronić swoje prowadzenie i wywalczyć cenne trzy punkty.

Wynik końcowy 1-0 na korzyść Millwall cieszył kibiców, którzy nagrodzili swoich bohaterów gromkimi brawami. Niewątpliwie było to widowisko warte obejrzenia, które dostarczyło wielu emocji kibicom obu drużyn.

Teraz obie drużyny będą przygotowywać się do kolejnych spotkań. Millwall zmierzy się z Leicester, Middlesbrough oraz QPR, natomiast Norwich czekają pojedynki z Bristol Rovers, Hull City oraz West Brom.