Mecz West Brom - Norwich na obiekcie The Hawthorns: wynik końcowy 2-1

West Brom - Norwich 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy West Brom oraz Norwich wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-04-29 16:30 na obiekcie sportowym The Hawthorns rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 45 pomiędzy West Brom a Norwich.

Gole strzelali: J. Sargent 41' 0-1 D. Giannoulis C. Townsend 45' 1-1 J. Wallace 56' 2-1 C. Townsend

Żółte kartki West Brom:

Żółte kartki Norwich: Sam Byram 16' Liam Gibbs 53'

Czerwone kartki West Brom:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Madley, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna West Brom zmierzy się już z Swansea, następne spotkania z drużynami Blackpool oraz a Norwich zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej liczna grupa kibiców z entuzjazmem śledzi niezwykle fascynujące potyczki, które dotyczą ligi Championship. Liczące się drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Sam Byram stale gwarantują wspaniałym entuzjastom futbolu wiele przeżyć. Nieustannie trafiamy na zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zażarte, niezwykle rzadko okazuje się, że spotkania przynudzają. Z tego względu warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać widowiska sportowe ligi Championship. Uczestnictwo takich zespołów jak West Brom oraz Norwich w lidze Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak The Hawthorns.