Spotkanie między Norwich i Burnley dnia 2022-04-10 13:00: wynik 2-0

 

Pierwsza część spotkania między Norwich a Burnley zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-04-10 13:00 na obiekcie sportowym Carrow Road rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Norwich i Burnley.

Gole strzelali: P. Lees Melou 9' 1-0 T. Pukki 86' 2-0 M. Normann

Żółte kartki Norwich: Pierre Lees Melou 26'

Żółte kartki Burnley: Charlie Taylor 78'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Burnley:

Sędzią głównym tego spotkania był Michael Oliver, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Norwich stanie naprzeciw Manchester United, następne spotkania z drużynami Newcastle i Aston Villa. Kolejno natomiast Burnley zmierzy się z West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Southampton i Wolves.

Wierni kibice śledzą potyczki w lidze Premier League. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak Pierre Lees Melou Charlie Taylor często gwarantują pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Walki między piłkarzami są zażarte, nie często bywa jednoznacznie, iż potyczki nie są interesujące. Bardzo często natrafiamy na bezwzględne faule kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Premier League. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Norwich oraz Burnley w lidze Premier League zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Carrow Road.