Dnia 2024-03-16 15:00 miał miejsce mecz Stoke City - Norwich: 0-3

W meczu pomiędzy drużynami Stoke City i Norwich padł klarowny wynik 0-3 na korzyść gości. Spotkanie, które odbyło się 16 marca o godzinie 15:00 na bet365 Stadium, okazało się pechowe dla gospodarzy, którzy na przerwę schodzili z wynikiem 0-2. To kolejka 38 w ramach Championship, a emocje nie opadły do samego końca.

Przebieg meczu Stoke City vs Norwich: 0-3

Mecz pomiędzy drużynami Stoke City i Norwich miał miejsce w bet365 Stadium w ramach 38. kolejki Championship. Sędzią głównym tego spotkania był Gavin Ward z Anglii.

Od samego początku atmosfera na stadionie była niesamowicie napięta. Kibice obu drużyn dopingowali swoich ulubieńców, tworząc fantastyczną aurę na trybunach.

Po 24 minutach gry to goście, Norwich, objęli prowadzenie za sprawą J. Sargenta, który skutecznie wykorzystał sytuację po asyście Borji Sainza. Stoke City znalazło się w trudnej sytuacji, a kibice z nadzieją czekali na reakcję swoich piłkarzy.

Nie minęło wiele czasu, a Norwich podwyższyło prowadzenie. Gabriel Sara trafił do siatki w 28 minucie, dając swojej drużynie komfortową przewagę 2:0 na zmianę stron.

Druga połowa nie przyniosła poprawy gry gospodarzy. W 60. minucie A. Barnes strzelił trzeciego gola dla Norwich, ustalając wynik meczu na 3:0. Stoke City musiało pogodzić się z porażką i rozczarowaniem swoich fanów.

W trakcie meczu żółtą kartkę otrzymał Tyrese Campbell z Stoke City, natomiast zawodnicy Norwich uniknęli kar kartkowych.

W końcowej fazie spotkania nie obyło się bez emocji, ale żadna z drużyn nie straciła zawodnika na czerwoną kartkę, co stanowiło małe pocieszenie dla Gospodarzy po bolesnej porażce.

Następne mecze dla Stoke City to starcia z Hull City, Huddersfield oraz West Brom, podczas gdy Norwich zmierzy się z Plymouth, Leicester i Ipswich.