Mecz między Norwich oraz Cardiff na obiekcie Carrow Road - wynik końcowy 2-0

Norwich - Cardiff 2-0.

Pierwsza część spotkania między Norwich a Cardiff zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2023-02-25 15:00 na obiekcie sportowym Carrow Road odbył się mecz ligi Championship kolejki 34 pomiędzy Norwich a Cardiff.

Gole strzelali: Gabriel Sara 33' 1-0 Marquinhos Marquinhos 37' 2-0 O. Hernández

Żółte kartki Norwich: Marcelino Nú?ez 90'

Żółte kartki Cardiff: Cédric Kipré 83'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Cardiff:

Sędzią głównym tego spotkania był James Linington, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Norwich zmierzy się już z Millwall, następne spotkania z drużynami Sunderland oraz Huddersfield a Cardiff zmierzy się z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Preston oraz West Brom.

Wierni fani śledzą ekscytujące poczynania w lidze Championship. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Marcelino Nú?ez Cédric Kipré często sprawiają fantastycznym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Bardzo często obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, idealnie wyliczone asysty i gole, które gwarantują wyjątkowe wrażenia z meczu. Wspaniałe zmagania między drużynami są zażarte, nie często bywa definitywnie, że spotkania nie są interesujące. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich, śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Norwich i Cardiff w lidze Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Carrow Road.