Mecz pomiędzy Norwich oraz Blackburn dnia 2022-12-17 17:30 - końcowy wynik 0-2

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Norwich a Blackburn wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2022-12-17 17:30 na stadionie Carrow Road rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Norwich oraz Blackburn.

Gole strzelali: B. Gibson 4' 0-1 T. Dolan 86' 0-2 B. Brereton

Żółte kartki Norwich: Kenny McLean 57' Grant Hanley 79' Ben Gibson 90' Teemu Pukki 90'

Żółte kartki Blackburn: Daniel Ayala 28' Tyler Morton 83' Thomas Kaminski 90'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Blackburn:

Sędzią głównym tego spotkania był Paul Tierney, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Norwich stanie naprzeciw Luton, następne spotkania z drużynami Reading oraz Watford natomiast Blackburn zmierzy się z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Sunderland oraz Middlesbrough.

Coraz częściej mnóstwo kibiców śledzi starcia, które startują w lidze Championship. Utalentowane zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Kenny McLean Daniel Ayala nierzadko zaserwowały wspaniałym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy wyśmienite gole oraz asysty, brutalne faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż mecze nudzą. To też warto oglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Norwich oraz Blackburn z ligi Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Carrow Road.