Na stadionie Swansea.com Stadium dnia 2022-12-10 15:00 odbył się mecz pomiędzy Swansea i Norwich zakończony wynikiem 0-1

Swansea kontra Norwich, wynik końcowy 0-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Swansea a Norwich wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-12-10 15:00 na stadionie Swansea.com Stadium odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 22 pomiędzy Swansea a Norwich.

Gole strzelali: T. Pukki 1' 0-1

Żółte kartki Swansea: Kyle Naughton 49' Nathan Wood-Gordon 90'

Żółte kartki Norwich: Ben Gibson 9' Isaac Hayden 36' Adam Idah 84' Dimitrios Giannoulis 86' Kenny McLean 90'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephen Martin, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Swansea stanie naprzeciw Coventry, następne spotkania z drużynami Reading i Watford natomiast Norwich podejmie Blackburn. Następne mecze zagra z drużynami Luton i Reading.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów śledzi ekscytujące potyczki w lidze Championship. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Kyle Naughton Ben Gibson raz za razem zaserwowały fantastycznym entuzjastom mnóstwo wspaniałych emocji. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem, zapadające w pamięć asysty oraz gole, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami są zagorzałe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że mecze przynudzają. Z tego względu warto oglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Swansea i Norwich jak ich udział w lidze Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Swansea.com Stadium.