Spotkanie QPR - Norwich, wynik końcowy 2-2

W sobotnie popołudnie na stadionie MATRADE Loftus Road odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami QPR i Norwich w ramach 31. kolejki Championship. Mecz zakończył się remisem 2-2, pomimo że po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1-0. Spotkanie to odbyło się dwa dni temu o godzinie 15:00, a emocje na boisku nie zawiodły kibiców obu drużyn.

Relacja z meczu:

Na urokliwym stadionie MATRADE Loftus Road w Londynie, QPR podejmowało dzisiaj drużynę Norwich w ramach 31. kolejki Championship. Atmosfera była niesamowita, kibice obu zespołów nie mogli doczekać się rozpoczęcia starcia.

Po pierwszym gwizdku sędziego rozpoczęliśmy emocjonujące widowisko. Już w 27. minucie gospodarze objęli prowadzenie za sprawą J. Colbacka, który wykorzystał doskonałą asystę i nie dał szans bramkarzowi Norwich.

Po przerwie to goście przejęli inicjatywę. W 48. minucie K. McLean wyrównał po ładnym podaniu od Gabriela Sary. Norwich nie zamierzało się zatrzymywać i w 62. minucie J. Sargent strzelił drugiego gola dla drużyny z wybrzeża.

Mimo presji ze strony QPR, to Norwich prowadziło. Jednak w 77. minucie M. Frey wyrównał stan meczu po zagraniu L. Andersena. Ostatnie minuty były pełne napięcia, obie drużyny walczyły o zwycięstwo.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2-2. Zarówno gospodarze, jak i goście zasłużenie dzielą się punktami po widowiskowym starciu na Loftus Road. Warto podkreślić zaangażowanie zawodników obu drużyn oraz wsparcie ze strony kibiców, którzy stworzyli fantastyczną atmosferę.

Warto również zwrócić uwagę na kartki w meczu. Żółte kartki otrzymali: Ilias Chair i Jake Clarke-Salter z QPR oraz Ben Gibson, Kenny McLean, Grant Hanley i Sam McCallum z Norwich. Czerwonych kartek nie było.

Obie drużyny mają teraz przed sobą kolejne wyzwania. QPR zmierzy się z Stoke City, Bristol City oraz Rotherham, natomiast Norwich czeka starcie z Watford, Cardiff i Blackburn. Mamy nadzieję, że kolejne mecze przyniosą równie wiele emocji i piłkarskich wrażeń.