Na obiekcie Ashton Gate odbył się mecz pomiędzy Bristol City oraz Norwich zakończony wynikiem 1-0

Bristol City - Norwich, wynik końcowy 1-0. W dniu 2023-02-11 15:00 na stadionie Ashton Gate odbył się mecz ligi Championship kolejki 31 pomiędzy Bristol City a Norwich.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Bristol City a Norwich zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: Mark Sykes 24' 1-0 Cameron Pring

Żółte kartki Bristol City: Joe Williams 58'

Żółte kartki Norwich: Kenny McLean 31' Max Aarons 57' Andrew Omobamidele 78'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Chris Kavanagh, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Bristol City stanie naprzeciw Wigan, następne spotkania z drużynami Sunderland oraz Hull City. Kolejno natomiast Norwich z Hull City. Następne mecze zagra z drużynami Wigan oraz Birmingham.

Mnóstwo kibiców śledzi potyczki w lidze Championship. Fascynujące piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak Joe Williams Kenny McLean raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy zawodnikami są nader bezkompromisowe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to widowiska statyczne. Trafiamy na spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe faule kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić mecze piłkarskie znanej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Bristol City i Norwich i ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Ashton Gate.