Spotkanie między Norwich i Brentford dnia 2022-03-05 15:00: wynik 1-3

Norwich kontra Brentford, wynik końcowy 1-3. W dniu 2022-03-05 15:00 na stadionie Carrow Road rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Norwich i Brentford.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Norwich i Brentford wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-3.

 

Gole strzelali: I. Toney 32' 0-1 K. Ajer I. Toney 52' 0-2 I. Toney 58' 0-3 T. Pukki 90' 1-3 J. Rowe

Żółte kartki Norwich: Ben Gibson 51' Grant Hanley 79'

Żółte kartki Brentford: Kristoffer Ajer 24' Christian Eriksen 40' Pontus Jansson 79' Mads Roerslev Rasmussen 89' Bryan Mbeumo 90'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Brentford:

Główny sędzia meczu - Anthony Taylor, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu Norwich stanie naprzeciw Chelsea, następne spotkania z drużynami Leeds i Brighton. Kolejno natomiast Brentford zmierzy się z Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Leicester i Chelsea.

Wierni kibice futbolu z dużym zapałem śledzą interesujące potyczki, które dotyczą ligi Premier League. Utalentowane futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Ben Gibson Kristoffer Ajer stale sprawiają pierwszorzędnym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania między piłkarzami ligowymi są zażarte, rzadko zdarza się, iż widowiska męczą. Obserwujemy przechodzące do historii asysty oraz gole, brutalne sytuacje na faul, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi Premier League. Uczestnictwo takich drużyn jak Norwich i Brentford z ligi Premier League zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Carrow Road.