Norwich kontra Leicester, wynik meczu - 0-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Norwich a Leicester wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2023-09-20 19:00 na stadionie Carrow Road rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Norwich i Leicester.

Gole strzelali: K. Ịheanachọ 45' 0-1 K. McAteer 87' 0-2 K. Dewsbury-Hall

Żółte kartki Norwich: Shane Duffy 39' Ben Gibson 42' Ashley Barnes 43'

Żółte kartki Leicester: Kasey McAteer 35' Jamie Vardy 70' Harry Winks 71' Jannik Vestergaard 90'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Leicester:

Główny sędzia spotkania - Graham Scott, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Norwich stanie naprzeciw Fulham, następne spotkania z drużynami Birmingham i Swansea. Kolejno natomiast Leicester z Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i Preston.

Oddani fani futbolu śledzą ciekawe poczynania w lidze Championship. Składające się z zdolnych zawodników futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak Shane Duffy Kasey McAteer stale zapewniają pierwszorzędnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się nieprzepisowe faule zakończone żółtą kartką, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się nader zagorzałe, nie często bywa definitywnie, iż są to zmagania nie warte uwagi. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Norwich oraz Leicester w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Carrow Road.