Na stadionie Ewood Park dnia 2023-04-07 14:00 miał miejsce mecz pomiędzy Blackburn i Norwich zakończony wynikiem 0-2

W dniu 2023-04-07 14:00 na stadionie Ewood Park odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 40. Zmierzyły się Blackburn i Norwich.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Blackburn oraz Norwich zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: L. Gibbs 11' 0-1 J. Sørensen Gabriel Sara 55' 0-2 O. Hernández

Żółte kartki Blackburn: Sam Gallagher 59'

Żółte kartki Norwich: Ben Gibson 34' Andrew Omobamidele 59'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Andre Marriner, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Blackburn zmierzy się już z Hull City, następne spotkania z drużynami Coventry i Preston. Kolejno natomiast Norwich podejmie Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Swansea.

Bardzo często wielu kibiców śledzi starcia ligi Championship. Uzdolnione futbolowe drużyny i piłkarze jak Sam Gallagher Ben Gibson wielokrotnie zaserwowały wspaniałym kibicom emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy drużynami ligowymi bywają nader nieustępliwe, nie często okazuje się, że są to zmagania usypiające. Stale trafiamy na brutalne faule kończące się żółtą kartką, wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich oraz przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Blackburn oraz Norwich i ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Ewood Park.