Spotkanie Brighton vs Norwich dnia 2022-04-02 14:00: wynik 0-0

 

Pierwsza połowa meczu między Brighton oraz Norwich zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2022-04-02 14:00 na stadionie The American Express Community Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 31 pomiędzy Brighton a Norwich.

Gole strzelali:

Żółte kartki Brighton: Tariq Lamptey 68'

Żółte kartki Norwich: Kenny McLean 81'

Czerwone kartki Brighton:

Czerwone kartki Norwich:

Główny arbiter meczu to Simon Hooper, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Brighton zmierzy się już z Arsenal, następne spotkania z drużynami Tottenham oraz Manchester City. Kolejno natomiast Norwich zmierzy się z Burnley. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United oraz Newcastle.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców śledzi potyczki, które tyczą się ligi Premier League. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak Tariq Lamptey Kenny McLean często zagwarantowały własnym stałym sympatykom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko potyczki między graczami bywają zagorzałe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to mecze nużące. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Brighton oraz Norwich jak ich udział w Premier League gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, The American Express Community Stadium.