Mecz między Norwich oraz Reading zakończony wynikiem 1-1 na obiekcie Carrow Road

Norwich vs Reading 1-1.

Po pierwszej połowie meczu między Norwich i Reading wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-12-30 19:45 na obiekcie sportowym Carrow Road odbył się mecz ligi Championship kolejki 25 pomiędzy Norwich a Reading.

Gole strzelali: A. Idah 53' 1-0 T. Pukki A. Carroll 83' 1-1

Żółte kartki Norwich: Grant Hanley 2' Sam McCallum 31' Gabriel Sara 78'

Żółte kartki Reading: Thomas Holmes 59' Mamadou Loum 77'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Reading:

Sędzią głównym tego spotkania był David Webb, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Norwich stawi czoła Blackburn, następne spotkania z drużynami Preston oraz Coventry. Kolejno natomiast Reading podejmie Watford. Następne mecze zagra z drużynami QPR oraz Stoke City.

Liczni fani piłki nożnej śledzą potyczki, które startują w lidze Championship. Liczące się drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Grant Hanley Thomas Holmes nieprzerwanie sprawiają fantastycznym kibicom mnóstwo wrażeń. Walki między piłkarzami bywają nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że są to widowiska nie warte uwagi. Wielokrotnie natrafiamy na nieczyste faule zakończone żółtą kartką, idealnie wyliczone asysty i bramki zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Championship. Udział takich popularnych drużyn jak Norwich i Reading z ligi Championship gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Carrow Road.