Spotkanie Norwich kontra Preston, wynik 2-3

Norwich kontra Preston, wynik 2-3.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Norwich i Preston zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

W dniu 2022-10-08 14:00 na obiekcie sportowym Carrow Road rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 14. Zmierzyły się Norwich oraz Preston.

Gole strzelali: J. Sargent 2' 1-0 E. Riis 25' 1-1 R. Brady E. Riis 51' 1-2 Álvaro Fernández Gabriel Sara 76' 2-2 T. Pukki T. Parrott 80' 2-3 B. Woodburn

Żółte kartki Norwich: Sam Byram 30'

Żółte kartki Preston: Robbie Brady 44' Álvaro Fernandez 55' Alan Browne 59' Jordan Storey 64' Daniel Johnson 90'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Preston:

Sędzią głównym tego spotkania był Dean Whitestone, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Norwich zmierzy się już z Watford, następne spotkania z drużynami Luton oraz Sheffield Utd. Kolejno natomiast Preston zmierzy się z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City oraz Huddersfield.

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa kibiców śledzi bardzo interesujące starcia, które tyczą się ligi Championship. Złożone z zdolnych obrońców i napastników drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Sam Byram Robbie Brady często zapewniły kapitalnym entuzjastom mnóstwo wrażeń. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się, iż zmagania przynudzają. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem, niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać mecze futbolowe znanej ligi Championship. Norwich i Preston oraz ich udział w Championship zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Carrow Road.