Dnia 2023-02-04 12:30 na stadionie Carrow Road miało miejsce spotkanie Norwich - Burnley zakończone wynikiem 0-3

Norwich - Burnley zakończony wynikiem 0-3. W dniu 2023-02-04 12:30 na obiekcie sportowym Carrow Road rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 30 pomiędzy Norwich a Burnley.

Pierwsza połowa meczu między Norwich i Burnley zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-3.

Gole strzelali: A. Zaroury 8' 0-1 Vitinho 54' 0-2 J. Guðmunds­son H. Ekdal 60' 0-3 I. Maatsen

Żółte kartki Norwich: Dimitrios Giannoulis 12' Andrew Omobamidele 16' Kieran Dowell 42' Marcelino Núñez 83' Adam Idah 86'

Żółte kartki Burnley: Josh Brownhill 29' Ashley Barnes 40' Connor Roberts 45'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Burnley:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Norwich stanie naprzeciw Bristol City, następne spotkania z drużynami Hull City oraz Wigan. Kolejno natomiast Burnley z Ipswich. Następne mecze zagra z drużynami Preston oraz Watford.

Fani piłki nożnej śledzą poczynania w lidze Championship. Liczące się futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak Dimitrios Giannoulis Josh Brownhill często zaserwowały kapitalnym fanom wiele emocji. Wspaniałe zmagania między drużynami zdarzają się nader nieustępliwe, nie często bywa, iż są to mecze nużące. Zdarzają się wyśmienite asysty i bramki, nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Warto więc śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak Norwich i Burnley z ligi Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Carrow Road.