Spotkanie Norwich vs Millwall zakończone wynikiem 2-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Norwich a Millwall zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2022-08-19 19:00 na obiekcie sportowym Carrow Road odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Norwich oraz Millwall.

Gole strzelali: J. Sargent 50' 1-0 D. Sinani J. Sargent 75' 2-0 K. Dowell

Żółte kartki Norwich: Liam Gibbs 84' Tim Krul 90'

Żółte kartki Millwall: George Saville 19' George Honeyman 66'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Millwall:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Jones, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Norwich zmierzy się już z Bournemouth, następne spotkania z drużynami Sunderland oraz Birmingham. Kolejno natomiast Millwall z Reading. Następne mecze zagra z drużynami Burnley oraz Cardiff.

Fani z zapałem śledzą fascynujące poczynania, które odbywają się w lidze Championship. Liczące się zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Liam Gibbs George Saville nieustannie zapewniają swoim kibicom wiele niezapomnianych przeżyć. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają niezwykle zajadłe, nie często zdarza się, że widowiska nudzą kibica. Systematycznie zdarzają się niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Gorąco zachęcamy, aby oglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Norwich i Millwall i ich udział w lidze Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Carrow Road.