Dnia 2022-05-11 18:45 na stadionie King Power Stadium odbył się mecz między Leicester oraz Norwich: końcowy wynik 3-0

Leicester kontra Norwich, wynik końcowy 3-0. Dnia 2022-05-11 18:45 na obiekcie sportowym King Power Stadium rozegrał się mecz ligi Premier League kolejki 21. Zmierzyły się ze sobą Leicester oraz Norwich.

Po pierwszej połowie spotkania między Leicester a Norwich wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

 

Gole strzelali: J. Vardy 54' 1-0 H. Barnes J. Vardy 62' 2-0 H. Barnes J. Maddison 70' 3-0

Żółte kartki Leicester:

Żółte kartki Norwich:

Czerwone kartki Leicester:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Leicester stanie naprzeciw Chelsea, następne spotkania z drużynami Southampton oraz Tottenham natomiast Norwich z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Oddani kibice śledzą poczynania w lidze Premier League. Ciekawe piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak wielokrotnie zapewniły wyborowym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Wspaniałe walki między piłkarzami są niezwykle zajadłe, nie często bywa koniec końców, iż są to mecze nie warte uwagi. Obserwujemy spektakularne bramki i asysty, nieczyste faule dodające pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi Premier League. Udział takich legendarnych drużyn jak Leicester i Norwich z ligi Premier League gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, King Power Stadium.