Spotkanie pomiędzy Wolves i Norwich na stadionie Molineux Stadium: 1-1

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Wolves a Norwich zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-05-15 13:00 na obiekcie sportowym Molineux Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 37 pomiędzy Wolves a Norwich.

Gole strzelali: T. Pukki 37' 0-1 M. Aarons R. Aït Nouri 55' 1-1

Żółte kartki Wolves:

Żółte kartki Norwich: Mathias Normann 19' Dimitrios Giannoulis 47' Max Aarons 79'

Czerwone kartki Wolves:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Tony Harrington, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Wolves stawi czoła Liverpool, następne spotkania z drużynami Tottenham i natomiast Norwich zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach wierni fani futbolu śledzą niezwykle ciekawe potyczki w lidze Premier League. Interesujące piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak Mathias Normann wielokrotnie sprawiają wyborowym sympatykom emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy graczami zdarzają się zajadłe, niezwykle rzadko bywa, iż potyczki nudzą fana. Nieustannie zdarzają się brutalne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtej kartki, spektakularne bramki oraz asysty, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych,śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi Premier League i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich drużyn jak Wolves i Norwich z ligi Premier League gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Molineux Stadium.