Na stadionie Selhurst Park dnia 2021-12-28 15:00 miało miejsce spotkanie między Crystal Palace i Norwich zakończone wynikiem 3-0

 

Po pierwszej połowie spotkania między Crystal Palace oraz Norwich wynik to 3-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Dnia 2021-12-28 15:00 na obiekcie sportowym Selhurst Park odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 20 pomiędzy Crystal Palace a Norwich.

Gole strzelali: O. Édouard 8' 1-0 J. Mateta 38' 2-0 O. Édouard J. Schlupp 42' 3-0 O. Édouard

Żółte kartki Crystal Palace: Odsonne Édouard 22'

Żółte kartki Norwich: Ben Gibson 10' Sam Byram 29'

Czerwone kartki Crystal Palace:

Czerwone kartki Norwich:

Główny arbiter spotkania - Paul Tierney, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Crystal Palace zmierzy się już z Millwall, następne spotkania z drużynami Brighton i Liverpool. Kolejno natomiast Norwich podejmie Charlton. Następne mecze zagra z drużynami West Ham i Everton.

Coraz częściej oddani fani z dużym zapałem śledzą poczynania, które startują w lidze Premier League. Złożone z utalentowanych obrońców/napastników futbolowe zespoły i zawodnicy jak Odsonne Édouard Ben Gibson raz za razem serwują wyśmienitym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki między graczami ligowymi są zażarte, nie często bywa, iż są to mecze mało interesujące. Trafiamy na książkowe gole i asysty, brutalne faule, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. To też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych,przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Premier League i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Crystal Palace oraz Norwich oraz ich udział w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Selhurst Park.