Mecz Manchester United kontra Norwich na obiekcie Old Trafford - wynik końcowy 3-2

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Manchester United a Norwich wynik to 2-1. Końcowy wynik meczu to 3-2.

Dnia 2022-04-16 14:00 na obiekcie sportowym Old Trafford rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Premier League kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Manchester United i Norwich.

Gole strzelali: Cristiano Ronaldo 7' 1-0 A. Elanga Cristiano Ronaldo 32' 2-0 Alex Telles K. Dowell 45' 2-1 T. Pukki T. Pukki 52' 2-2 K. Dowell Cristiano Ronaldo 76' 3-2

Żółte kartki Manchester United:

Żółte kartki Norwich:

Czerwone kartki Manchester United:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Madley, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Manchester United zmierzy się już z Liverpool, następne spotkania z drużynami Arsenal i Chelsea. Kolejno natomiast Norwich zmierzy się z Newcastle. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa i West Ham.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni fani futbolu śledzą poczynania ligi Premier League. Mocne drużyny futbolowe i piłkarze jak raz za razem zapewniają wspaniałym fanom wiele wspaniałych emocji. Potyczki między piłkarzami są nader zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to mecze nudne. Trafiamy na bezwzględne faule, spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe dodające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Z tego względu warto przeglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Manchester United oraz Norwich jak ich udział w Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Old Trafford.