Norwich kontra Southampton, wynik meczu - 2-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Norwich a Southampton zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2021-11-20 15:00 na stadionie Carrow Road odbył się znakomity mecz ligi Premier League kolejki 12 pomiędzy Norwich a Southampton.

Gole strzelali: C. Adams 4' 0-1 A. Armstrong T. Pukki 7' 1-1 M. Aarons G. Hanley 79' 2-1 B. Gilmour

Żółte kartki Norwich: Brandon Williams 64' Mathias Normann 90' Tim Krul 90'

Żółte kartki Southampton: Jan Bednarek 64' Kyle Walker-Peters 71'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Southampton:

Sędzią głównym tego spotkania był Martin Atkinson, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Norwich stanie naprzeciw Wolves, następne spotkania z drużynami Newcastle i Tottenham natomiast Southampton podejmie Liverpool. Następne mecze zagra z drużynami Leicester i Brighton.

Liczni kibice śledzą interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze Premier League. Fascynujące zespoły futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Brandon Williams Jan Bednarek nieraz zaserwowały wyśmienitym sympatykom emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy zawodnikami są bardzo nieustępliwe, rzadko zdarza się, iż są to widowiska statyczne. Nieprzerwanie obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, idealne sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające smaczku całemu widowisku. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać spotkania sportowe lubianej ligi Premier League i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Norwich i Southampton oraz ich udział w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Carrow Road.