Spotkanie Bristol City kontra Norwich zakończone wynikiem 1-2 na stadionie Ashton Gate Stadium dnia 2023-12-03 13:30

W najnowszym starciu w ramach Championship, drużyna Bristol City podejmowała zespół Norwich. Mecz odbył się na Ashton Gate Stadium, a kibice obejrzeli emocjonujące starcie. Ostatecznie to goście z Norwich wyszli zwycięsko, pokonując gospodarzy 2-1. Wynik na przerwę był korzystny dla Bristol City, ale druga połowa należała do drużyny z Norwich.

Relacja z meczu piłki nożnej: Bristol City - Norwich

Piękna sobotnia popołudniowa sceneria na stadionie Ashton Gate w Bristolu, gdzie miejscowa drużyna podejmowała gości z Norwich. Mecz zapowiadał się emocjonująco, a kibice obu drużyn z pewnością nie mogli narzekać na nudę.

W 34. minucie meczu to Jason Knight wpisał się na listę strzelców, dając prowadzenie gospodarzom. Było to pierwsze i jedyne trafienie w pierwszej połowie, co utrzymywało kibiców w napięciu do samego końca pierwszej połowy.

Druga część meczu rozpoczęła się gorąco, aż w 59. minucie George Tanner zdobył bramkę dla Norwich, wyrównując tym samym wynik. Meczu nie brakowało emocji do samego końca, a ostateczne rozstrzygnięcie padło dopiero w doliczonym czasie gry. To Adam Idah okazał się bohaterem dla drużyny gości, zdobywając bramkę na wagę zwycięstwa w 90. minucie.

Spotkanie nie obyło się bez kartek, a zarówno zawodnicy Bristol City, jak i Norwich otrzymali po jednej żółtej kartce. Mimo starań obu drużyn, nie doszło do czerwonych kartek.

Mecz zakończył się wynikiem 1-2 na korzyść drużyny Norwich, która tym samym odniosła cenne zwycięstwo na wyjeździe. Następne mecze dla Bristol City to starcia z Huddersfield, Blackburn oraz Sunderland, natomiast Norwich zmierzy się z Preston, Sheffield Wednesday i Monako.