Preston - Norwich 0-1

Na obiekcie Deepdale miało miejsce spotkanie Preston - Norwich: wynik 0-1

W ostatnim meczu 43. kolejki Championship drużyna Preston podejmowała u siebie zespół Norwich. Spotkanie rozegrane na stadionie Deepdale okazało się niezwykle zacięte, jednak ostatecznie to goście triumfowali minimalnie 1-0. Mecz ten odbył się dwa dni temu, 13 kwietnia o godzinie 14:00, a wynik na przerwę był remisowy 0-0.

Mecz pomiędzy Sheffield Wednesday kontra Norwich wynik meczu 2-2

Na obiekcie Hillsborough odbyło się spotkanie Sheffield Wednesday kontra Norwich - 2-2

W bieżącej kolejce Championship doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Sheffield Wednesday oraz Norwich. Mecz, który odbył się 6 dni temu na stadionie Hillsborough, zakończył się remisem 2-2. Choć goście prowadzili 2-0 po pierwszej połowie, gospodarze zdołali odrobić straty i zapewnić kibicom pełne emocji widowisko aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Norwich vs Ipswich, wynik końcowy 1-0

Mecz Norwich vs Ipswich zakończony wynikiem 1-0

W sobotę, 6 kwietnia 2024 roku na stadionie Carrow Road odbył się zacięty mecz piłkarski pomiędzy drużynami Norwich i Ipswich. Spotkanie to miało miejsce w ramach 41. kolejki ligi Championship. Ostatecznie, po pełnych emocji 90 minutach, to gospodarze z Norwich triumfowali nad rywalami, zwyciężając 1-0. Wynik na przerwę również wskazywał na minimalną przewagę Norwich, która utrzymała się do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz Leicester kontra Norwich, wynik 3-1

Spotkanie Leicester vs Norwich, wynik końcowy 3-1

W sobotę, 1 kwietnia 2024 roku, na King Power Stadium odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Leicester i Norwich w ramach 40. kolejki Championship. Ostatecznie, po emocjonujących 90 minutach gry, to gospodarze wyszli zwycięsko z boiska, pokonując przeciwników 3-1. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, jednak druga połowa okazała się znacznie bardziej pomyślna dla Leicester.

Norwich - Plymouth wynik 2-1

Spotkanie Norwich kontra Plymouth dnia 2024-03-29 15:00 na stadionie Carrow Road - wynik 2-1

W sobotę, 29 marca 2024 roku na stadionie Carrow Road, drużyna Norwich podejmowała ekipę Plymouth w ramach 39. kolejki Championship. Mecz dostarczył wielu emocji, a ostatecznie gospodarze zdołali odwrócić losy spotkania i wygrać 2-1 po bramkach strzelonych po przerwie. Sygnał pierwszego gwizdka rozbrzmiał o godzinie 15:00, a kibice mieli okazję obejrzeć zacięte starcie, które pozostanie w ich pamięci na długo.

Stoke City kontra Norwich 0-3

Dnia 2024-03-16 15:00 miał miejsce mecz Stoke City - Norwich: 0-3

W meczu pomiędzy drużynami Stoke City i Norwich padł klarowny wynik 0-3 na korzyść gości. Spotkanie, które odbyło się 16 marca o godzinie 15:00 na bet365 Stadium, okazało się pechowe dla gospodarzy, którzy na przerwę schodzili z wynikiem 0-2. To kolejka 38 w ramach Championship, a emocje nie opadły do samego końca.