Mecz pomiędzy Norwich oraz Swansea dnia 2023-04-22 14:00 na obiekcie Carrow Road - 0-3

Norwich - Swansea 0-3. Dnia 2023-04-22 14:00 na obiekcie sportowym Carrow Road odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 44. Na przeciw siebie stanęły Norwich oraz Swansea.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Norwich a Swansea zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

 

Gole strzelali: J. Latibeaudiere 23' 0-1 R. Manning L. Cullen 39' 0-2 R. Manning O. Ntcham 64' 0-3 L. Cundle

Żółte kartki Norwich: Liam Gibbs 81'

Żółte kartki Swansea: Matt Grimes 73'

Czerwone kartki Norwich: Sam McCallum 42'

Czerwone kartki Swansea:

Sędzią głównym tego spotkania był David Webb, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Norwich stanie naprzeciw West Brom, następne spotkania z drużynami Blackpool oraz Hull City. Kolejno natomiast Swansea z West Brom. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dobie dzisiejszych czasów fani śledzą interesujące poczynania, które odbywają się w lidze Championship. Liczące się zespoły futbolowe z tej ligi oraz piłkarze jak Liam Gibbs Matt Grimes często sprawiają fantastycznym kibicom wiele wspaniałych emocji. Obserwujemy ostre sytuacje na faul, wspaniałe gole oraz asysty gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Niesamowite walki pomiędzy zawodnikami są bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to widowiska nie warte uwagi. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze futbolowe ligi Championship oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Norwich oraz Swansea i ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Carrow Road.