Spotkanie Norwich - Birmingham, wynik 3-1

Norwich - Birmingham 3-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Norwich a Birmingham wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Dnia 2023-02-21 19:45 na obiekcie sportowym Carrow Road rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 29. Zmierzyły się Norwich i Birmingham.

Gole strzelali: M. Nu?ez 27' 1-0 M. Nu?ez 36' 2-0 K. McLean M. Colin 53' 2-1 C. Tzolis 90' 3-1 M. Nu?ez

Żółte kartki Norwich: Kenny McLean 16'

Żółte kartki Birmingham: Alfie Chang 5' Juninho Bacuna 45'

Czerwone kartki Norwich:

Czerwone kartki Birmingham:

Główny arbiter meczu - Jarred Gillett, Australia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Norwich zmierzy się już z Millwall, następne spotkania z drużynami Sunderland i Huddersfield natomiast Birmingham z Wigan. Następne mecze zagra z drużynami Rotherham i Watford.

Coraz częściej liczni kibice z zaangażowaniem śledzą poczynania ligi Championship. Fascynujące futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak Kenny McLean Alfie Chang niejednokrotnie zapewniły własnym stałym kibicom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul, wyjątkowe asysty i gole zapewniające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Potyczki między drużynami ligowymi są nader zażarte, nie często bywa jednoznacznie, że są to widowiska mało interesujące. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Championship i przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Norwich i Birmingham oraz ich udział w Championship zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Carrow Road.