Mecz Preston - Norwich zakończony wynikiem 0-4 dnia 2023-01-14 15:00

Preston - Norwich wynik spotkania 0-4. W dniu 2023-01-14 15:00 na obiekcie sportowym Deepdale rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 27. Zmierzyły się ze sobą Preston oraz Norwich.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Preston a Norwich wynik to 0-3. Końcowy wynik spotkania to 0-4.

 

Gole strzelali: T. Pukki 13' 0-1 Gabriel Sara K. Dowell 16' 0-2 M. Aarons K. Dowell 28' 0-3 T. Pukki T. Pukki 69' 0-4 M. Aarons

Żółte kartki Preston: Thomas Cannon 59' Robbie Brady 74' Liam Lindsay 75' Ryan Ledson 79'

Żółte kartki Norwich: Gabriel Sara 44' Grant Hanley 55' Dimitrios Giannoulis 61' Adam Idah 89'

Czerwone kartki Preston:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephen Martin, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Preston stawi czoła Birmingham, następne spotkania z drużynami Coventry oraz Tottenham a Norwich zmierzy się z Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham oraz Burnley.

W dzisiejszych czasach oddani fani piłki nożnej śledzą potyczki, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak Thomas Cannon Gabriel Sara wielokrotnie gwarantują fantastycznym fanom mnóstwo przeżyć. Obserwujemy książkowe asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule, które gwarantują niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się niezwykle zagorzałe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to mecze nużące. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Championship oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Preston oraz Norwich i ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Deepdale.

Zobacz, ciekawostki z Premier League - Wejdź w link!