Mecz Luton kontra Norwich zakończony wynikiem 2-1 na obiekcie Kenilworth Road

Luton kontra Norwich zakończony wynikiem 2-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Luton oraz Norwich zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2022-12-26 19:45 na stadionie Kenilworth Road odbył się mecz ligi Championship kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Luton i Norwich.

Gole strzelali: A. Campbell 61' 1-0 T. Pukki 69' 1-1 B. Gibson C. Woodrow 90' 2-1 J. Clark

Żółte kartki Luton: Gabriel Osho 40' Tom Lockyer 48' Gabriel Osho 80'

Żółte kartki Norwich: Liam Gibbs 26'

Czerwone kartki Luton: Gabriel Osho 80'

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Luton zmierzy się już z QPR, następne spotkania z drużynami Huddersfield i Wigan a Norwich z Reading. Następne mecze zagra z drużynami Watford i Blackburn.

Wierni fani śledzą pasjonujące starcia w lidze Championship. Ciekawe piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Gabriel Osho Liam Gibbs nieprzerwanie serwują wyborowym miłośnikom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Regularnie zdarzają się przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje z faulem, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zmagania pomiędzy graczami są zażarte, rzadko zdarza się, iż mecze nudzą. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Luton oraz Norwich i ich udział w Championship zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Kenilworth Road.